Librazhd- Nëna del për të blerë qumësht, gjen foshnjen të pajetë kur kthehet në banesë! Pak kohë më parë i kishte vdekur një tjetër fëmijë

LIBRAZHD- Një foshnje 3 muajshe ka mbërritur i pa jetë në spitalin e Librazhdit, ndërsa ende nuk dihen shkaqet. Trupi i pa jetë i foshnjës është dërguar për në spitalin e Elbasanit, ku ekspertët mjeko ligjorë po bëjnë autopsinë për zbulimin e shkaqeve që kanë bërë që ai të humbë jetën.

Nena e foshnjës është shprehur se ishte larguar për të blerë qumësht në dyqan, dhe kur është kthyer ne banesë e ka gjetur foshnjën pa shenja jete. Mësohet se në momentin e ngjarjes, foshnja ka qenë në banesë me vëllanë e madh.

Para disa kohësh kjo familje kishte humbur edhe një fëmijë, i cili kishte ndërruar jetë pas një aksidenti rrugor. Ndërsa pak kohë më parë një tjetër fëmijë i kësaj familjeje ra nga ballkoni, por për fat të mirë arriti që të shpëtonte mrekullisht. 

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

 • tremu: 22/01/2020 23:11

  Ne ate familje do jete ndonje i cmendur qe i ben keto. Ose, me vjen keq ta them, por duhet tu shikoni ADN-ne femijeve, se mos i ka me perdhunues.

  Përgjigju
 • Altin: 21/01/2020 19:32

  Skan interes prokuroria te investigoj se skan ca tkapin aty...shtet putan

  Përgjigju
  • Ben: 22/01/2020 18:41

   Fiks plako!×

Lajmi i fundit

John

'Vjedhje me armë'/ OFL u dërgon formularin 5 të dënuarve në Tiranë