Majlinda nxjerr zbuluar Majkun: Ai nuk kujdeset për djalin

Majlinda nxjerr zbuluar Majkun: Ai nuk kujdeset për djalin

Majlinda Zeka dhe Majk

Risia e fundit e Instagram ka bërë që shumë njerëz t'u japin përgjigje ndjekësve të tyre në mënyrë publike. Kështu ka vepruar edhe Majlinda Zeka. Modelja para më shumë se një viti u përfol për një lidhje dashurie më këngëtarin Majk, dashuri e cila përfundoi shumë shpejt por si pasojë e kësaj të fundit erdhi në jetë djali i tyre, Roan. Vogëlushi jeton me të ëmën, por pavarsisht kësaj e kemi parë që reperi e ka vizituar shpesh. 

Pikërisht në lidhje me këtë temë njëri nga ndjekësit e ka pyetur ish-modelen nëse Majk kujdeset apo jo financiarisht dhe në shumë mënyra të tjera për djalin e tij. Majlinda është pëgjigjur krejt shkurt: "Jo nuk kujdeset!" Nuk e dimë se si do e presë reperi këtë përgjigje. 

(Foto e postuar nga Majlinda Zeka)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

​​​​​​​Të shtënat me armë pas një sherri në Rrëshen, objektivi nipi i Kastrot Reçit! I ekzekutuar në 2020-n

​​​​​​​Të shtënat me armë pas një sherri në Rrëshen, objektivi nipi i Kastrot Reçit! I ekzekutuar në 2020-n