Maradona: Kërkoj falje, nuk e dija që ishte e ndaluar tymosja në stadium

Maradona: Kërkoj falje, nuk e dija që ishte e ndaluar tymosja në stadium

Diego Maradona

Lionel Messi u kryqëzua nga fansat për faktin se humbi penalltinë në ndeshjen përballë Islandës, ndeshje e cila përfundoi me barazim.

Edhe futbollisti legjendar Diego Maradona  ka rënë pre e kritikave për shkak të sjelljes së tij në tribunën VIP  ku është fokusuar nga kamerat duke tymosur një puro edhe pse është e ndaluar.

Ishte një ditë e vështirë për argjentinasit, me shumë tension që në debutim. Secili jeton sipas mënyrës së tij dhe i ndjen gjërat po sipas mënyrës së tij. Sinqerisht nuk e dija që ishte e ndaluar të tymosja në stadium. U kërkoj falje të gjithë njerëzve të FIFA-s. Forca Argjentina! Përpara djem! Tani më shumë se kurrë!

Diego Maradona

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zjarr në Kërkovë të Vlorës, flakët favorizohen nga era! U rrezikuan dy banesa

Zjarr në Kërkovë të Vlorës, flakët favorizohen nga era! U rrezikuan dy banesa