“Më mungon kaq shumë”, Ronela Hajati surprizohet nga dhoma e hotelit (Foto)

Këngëtarja Ronela Hajati

Teksa ende nuk po e marrim vesh nëse është e lidhur apo jo, Ronela Hajati ka marrë një deklaratë malli nga një mashkull. Bëhet fjalë për Jurgen Balën, i cili teksa ndodhet në një dhomë hoteli në New York ka ndjerë mungesën e këngëtares dhe e ka shprehur hapur këtë gjë.

Ai ka postuar një foto në Instastory ku ka etiketuar Ronelën dhe ka vënë një emoji në formë zemre. Të njëjtin postim e ka rihedhur Ronela Hajati në Insatastoryn e saj dhe krahas shkruan: Më mungon kaq shumë.

Nga kjo gjë mund të jetë ndjerë xheloz Young Zerka, reperi i cili u përfol që ishte në një lidhje të gjatë me yllin shqiptar. Por së fundmi të dy si reperi dhe Hajati na kanë befasuar me deklaratat e tyre ku u vetëshpallën single. Gjithsesi Jurgen Bala është një nga miqtë më të mirë të Ronelës dhe janë shfaqur shumë herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Postim i bërë nga Ronela dhe Jurgeni 

Ronela Hajati dhe Jurgen Bala

  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento

Komente

  • Luli: 14/03/2019 12:14

    Zoti i dhente fuqi te kalojne kete dhimbje Sa per ne ky eshte nje motiv me teper per te dale ne proteste

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Lamtumira e Angela Merkel, fundi i një epoke të papërsëritshme. Pragmatizmi, forca dhe kufiri i saj