Më në fund ndodhi, Donaldi dhe Beatrix dhurojnë puthjen e shumëpritur (VIDEO)

Ndjenjat për njëri-tjetrin tashmë i kishin shfaqur hapur në sytë e mijëra shikuesve të shtëpisë Big Brother, por tashmë ndodhi e shumëpritura. Një puthje mes Donaldit dhe Beatrixit.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • na rrofshi...: 02/12/2021 20:41

    Bo ç'fare suksesi i papare. Faleminderit o bosso, se na ke lene pa fryme dhe pa gjume e kemi tre dite qe as hame e as pime e gjenim rehat vetem kur shkonim ne banjo. Tani rame rehat dhe mbas gjithe kasaj vuajtje te gjate, me ne fund do te biem per te fjetur e do te na pushojne edhe ne te shkreteve, paksa kockat e kokallat. I gjithe populli shqiptar do ta festoje kete 'puthje te shekullit' dhe me fishekzjarre e me tollumbace e me kercime e kenge e broheritje te gjithe do te dalin ne sheshin e madh e do te gezojne e lumturohen. Tani e tutje te gjithe s'do te kene me halle e derte e tani keto birbot, na mesuan qe te puthim e si e sa te puthim e o burra 'y xhixhi'. He me ju lumte o trimat e xha brahos, se ja bete fora dhe na shpetuat e na çliruat e na shbllokuat.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Holanda do të lehtësojë kufizimet pavarësisht valës së re të infeksioneve