Meta ndihet 'i trazuar', zgjedh fshatin Vishnje për të reflektuar

Ilir Meta

Presidenti Meta ka shfrytëzuar fundjavën për tu relakuar në fshatin e Tiranës, Vishnje.

Pas një jave të trazuar në botën politike shqiptare dhe reagimeve të shumta mes presidentit, ambasadores Yuri Kim dhe kryeministrit, ai zgjodhi që të largohet për pak kohë e të reflektojë. I bërë njësh me natyrën, ai ka sjellë përmes profilit në Facebook një foto bashkangjitur shkrimin e nënkuptuar.

"Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim", shkruajti presidenti Meta.

 • Sondazhi i ditës:

  Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?

Komento

Komente

 • Bora: 24/05/2020 13:45

  Atje rri e mos ardhc me ne Tirane o faqezi.

  Përgjigju
 • Mondi: 24/05/2020 09:00

  Me inteligjencen qe ke shqiptareve mund tiu ofrosh vetem buzeqeshjen tende prej idioti. Pervers mental

  Përgjigju
  • Haha: 24/05/2020 13:28

   Rrofte Qim Peka

 • Tyta: 23/05/2020 22:02

  O Meta ik or kastravec ,president lulishtesh

  Përgjigju
 • O tej: 23/05/2020 20:08

  Thefsh qafen andej nga Vishnja

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Grida Duma i del në mbrojtje Bashës, sulmon Arben Imamin: Nuk e njihja, por e mbrojta në 2013 kur Rama donte ta fuste në burg