Michael Jackson do të mbushte 60-vjeç, e motra publikon dhuratën emocionuese (Video)

Artisti i ndjerë Michael Jackson dhe motra e tij, Janet Jackson

Dita e djeshme ka qenë një prej ditëve më të rëndësishme për familjarët e artistit të ndjerë Michael Jackson. Nëse ky i fundit do të ishte gjallë, do të festonte 60-vjetorin e lindjes së tij.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme