Moderatorja Bora Zemani uron djalin e saj për ditëlindje: Jam krenare që je fëmijë i lumtur, jo vetëm i zgjuar

Moderatorja Bora Zemani uron djalin e saj për ditëlindje: Jam krenare që je fëmijë i lumtur, jo vetëm i zgjuar

Bora Zemani

Djali i Bora Zemanit ka ditëlindjen dhe moderatorja i ka dedikuar një urim përmes rrjeteve të saj sociale. Ajo ka vendosur të ndaj disa foto të momenteve më të bukura së bashku, shoqëruar me një shkrim, ku i tregon sa e ka përmirësuar dhe zbukuruar ai jetën e saj.

 

“Ej ti, njeriu që zbukuron jetën...dua te te uroj edhe 100 vite të bukura! Jam e prekur në çdo ditëlindje tënden, sepse përpara syve kam një fëmijë jo vetëm të mençur. Por mbi të gjitha të lumtur! Kjo është krenaria ime më e madhe! Ti je i vogli im që ke fuqinë të më japësh botën e të ndriçosh çdo ditë timen! Të dua Arbor dhe nuk e them dot me fjalë se sa”, shkruan moderatorja Bora Zemani në faqen e saj të isntagramit.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Teuta Shaqiri: 27/02/2023 06:44

    E përshëndes Borën shumë dhe e përgëzoj për arritjet në çdo fushë të jetës.Kam një sugjerim për të nqs e pranon.Më pëlqen më shumë në foton që ka dalë me djalë me pak tualet se sa e lyer me ngjyrë të errët e egzagjeruar duket më e e freskët. I uroj gjithë të mirat në jetë.❤️

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli