“Moj e vogla një pëllëmbë”, artistët: Zjarri i shpirtit vlonjat, ushqim për të mbajtur shpresën gjallë! (VIDEO)

Artistët vlonjatë në këto ditë të vështira kanë zgjedhur, që këngën “Moj e vogla një pëllëmbë” me muzikë edhe orkestrim të Artur Dhamos, tekst të Nexhip Seraj dhe interpretim të Rovena Ibrahimit e këndojnë, si ushqim për të mbajtur gjallë shpresën për të gjithë njerëzimin.


Lajmi kryesor:

'Sa bukur është të zgjohesh në mëngjes dhe të marrësh frymë', artistët: Duajeni jetën tuaj, kujdesuni për të! (VIDEO)


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisma e mazhorancës për shkarkimin e presidentit, sipas jush a duhet shkarkuar Ilir Meta?×

Lajmi i fundit

John

Ish-presidenti Bamir Topi: Basha pas buzëqeshjes së stampuar ka shumë hipokrizi! Si nuk pashë një të thotë “aty ka dorë Berisha”, ai është dominanti në PD