POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Moment i sikletshëm për Bashën në Mat, qytetari refuzon t'i japë dorën (VIDEO)

MAT - Kryedemokrati Lulzim Basha është përballur me një skenë të pakëndshme gjatë mitingut që pati sot me mbështetës në Mat. Gjatë marshimit në këmbë përmes qytetit, Basha takoi disa pronarë dyqanesh ku dëgjoi shqetësimet e tyre. Mirëpo në një moment, kreu i PD ka tentuar të takojë një qytetar, por ky i fundit e ka injoruar, duke mos dhënë dorën dhe është larguar.   

Më pas Basha ka ndërruar drejtim dhe ka takuar disa gra të cilat i janë ankuar për taksat dhe çmimet e larta. Ndërsa kreu i PD, i ftoi në protestën e 16 shkurtit përpara Kryeministrisë. Ndërkohë, një ditë më parë, në Pogradec u përfshi në një incident truproja i kryedemokratit, i cili goditi me grusht një qytetar, pasi ky i fundit i pëshpëriti Bashës në vesh dhe i tërhoqi dorën (Lexo këtu).  

 

l.q./m.v.
Komento

Komente

 • Arsen Belo: 14/02/2019 21:46

  Nuk ben ky.Burre ishte Sala.

  Përgjigju
 • Meta: 14/02/2019 14:20

  Populli nuk I dha doren,sepse nuk I ka dhene as voten-besimin.Ofruhu vetem te at a qe I ke dhene para.

  Përgjigju
 • Lol: 14/02/2019 12:49

  E dinte ai ,po ti kish dhen doren do i fuste gishtin krye lulja e PD-se.

  Përgjigju
 • Labi: 14/02/2019 10:03

  Populli t tregon vendi Po t doje

  Përgjigju
 • erma: 14/02/2019 09:14

  TE LUMT AJO DORE!!!

  Përgjigju
 • Hajdari: 14/02/2019 08:16

  Po fitoi pd i shkreti xhaje ca ka me heq

  Përgjigju
 • ilir: 14/02/2019 00:09

  MA rrot mullini kryetar nuk do kemi fatin të shikojm,,komplet budall,Kjo ësht nji gjë e mir se të jep mundësin të kuptosh që të gjith ata që i shkojn nga mbas, jan i njëjti nivel e mos më keq

  Përgjigju
 • Berti: 13/02/2019 23:20

  Bravooo, nuk i jepet dora nje maskarai mashtrues si Basha.

  Përgjigju
 • Rruqja: 13/02/2019 23:09

  Keshtu i don mushka drut .Ka marr kot si koti .ja lul pordha ky asht populli qe ta len ngreh .Se e din shum mire qe i ke duart me gjakun e 4 te pafashmeve .me 32 janar dhe don prap gjak se ushqimi kryesore per kriminelet asht gjaku .Si te qytetari o Lul .Hyp ketu dhe dhiko Stambollin .ha .ha .ha hallall o popull .

  Përgjigju
 • Haha: 13/02/2019 22:37

  Jo nuk i dha doren por i ktheu dhe by..en

  Përgjigju
  • Toni: 13/02/2019 23:13

   Hë më ta lumsha. Burrat nuk lujn me kukulla