Momente ‘narciste’ të Beatrix në BBV: A keni parë këmbë më të mira se të miat? O shalë e bukur o yll!

Disa çaste vetëvlerësimi nga këngëtarja Beatrix Ramosaj kanë ‘pushtuar’ bisedën mes vajzave në shtëpinë e ‘Big Brother’. Gjatë mbledhjes ‘feminile’ Ramosaj i ka drejtuar të ëmës së saj një falenderim nga shtëpia. Padyshim që këngëtarja zgjodhi t’a falenderonte të ëmën për pamjen e saj, specifikisht këmbët. Sipas saj ato janë magjepsëse, më të bukurat në botë. Në një moment Beatrix zgjedh të çohet dhe ta ndajë me publikun këtë aset të sajin duke i kushtuar një monolog të ngjeshur me lavde në superlative.

‘A mund të flasim pak për këmbët e mia? Oj mam shumë faleminderit për këto këmbët e mia që m’i ke bërë! I dua mami! Gjoksin nuk ma dhe, por e bëra vetë, nuk ka gjë. Po këmbët që m’i ke dhënë vallah… këmbët… kqyre, shih e shkruaj. Këmbë më të bukura pash Zotin nuk kam parë! O shalë e bukur, o yll! Nuk mundem, nuk mundem. A keni parë këmbë më të mira se këto? Këmbët më të bukura në botë! Unë vdes për këmbët e mia.’, përfundoi Beatrix.

Gjatë qëndrimit të saj në BBV është vënë re një Beatrix emotive, disi konfuze e mjaft subjektive, këtë anë të karakterit, ‘lirike' me 'muzë' vetëveten mesa duket artistja e paska mbajtur të fshehur.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kanan: 16/01/2022 20:38

    A Vesaf pushti qe s,hoqe dore nga keto gjera.Jazek te qofte llumi fshatit

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Armand Duka, trukuesi që kërkon të shfaqet si “ëngjëll” dhe e vërteta e sjelljes së finales në Tiranë