Mori autograf nga Nedim Bajrami, tifozi për Report Tv: S’e laj më bluzën


Të ekzaltuar janë tifozët shqiptarë në Gjermani para ndeshjes me Kroacinë. Për Report Tv ata treguan emocionet e forta, ndërsa patën mundësi të marrin autografe nga futbollistët e kombëtares, të cilëve nuk u kursyen edhe batutat. "S'e laj më bluzën", tha ai.


Lajmi kryesor:

Ekskluzive/ Bëri golin pas 23 sekondash në Europian, Bajrami për Report Tv: Me Kroacinë shpresoj të shënoj akoma më shpejt! Gjasula e Muçi: Ndeshje e vështirë, japim maksimumin (VIDEO)


S.DH/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Gjykata e SHBA sot goditi prokurorin Smith, që akuzoi Trump dhe arrestoi Thaçin

Spahiu: Gjykata e SHBA sot goditi prokurorin Smith, që akuzoi Trump dhe arrestoi Thaçin