Basha përpiqet të ndërtojë imazhin si familjar, pas leximit të përrallave me gocat, tani bëhet dhe kuzhinier për gruan

Bashkëshortja e krydemokratit Lulzim Basha, Aurela Basha ka nisur të postoj shumë shpesh foto nga përditshmëria e familjes së saj, ku Luzlim Basha shfaqet herë duke i lexuar përralla fëmijëve dhe sot duke gatuar duke krijuar imazhin e një familjari. Aurela shkruan se Lulzim Basha ka talent në gatim, madje është edhe më i mirë se ajo kur ai ka kohë.  

Në video duket sikur Basha është kapur në befasi nga filmimi, ndërsa i kërkon bashkëshortes të mos e hedh në Instagram.

Biseda:
Lulzim Basha: Çfarë po bën?
Aurela Basha: Asgjë
Lulzim Basha: Mos na e hidh në Instagram
Aurela Basha: Jo zemër.

Ajo që vihet re është se Basha nuk është aspak komod as kur është me familjarët e tij, pasi rri gatuan me xhinse dhe këpucë, aspak e zakontë për një person që rri në shtëpi me njerëzit e tij të dashur.

"Burri im Lulzim Basha gatuan edhe me mire se unë(kur ka kohe)", shkruan Aurela Basha ne Instagram.

I.K.//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento

Komente

 • dulja: 07/02/2021 05:24

  beje cfare te duashe Ramen nuke e harrin dote ,pere kuzhinjer po e bene po pere politikane

  Përgjigju
 • Stambolli digjet basha krihet: 07/02/2021 02:19

  O aurela duhet ta nxjerresh kete kurven OSE BUCEN e saliut edhe duke lyer floket.,;apo duke gerhitur,,kjo do ju rrise piket shume juve ne komuniTetin L.G.B.T..

  Përgjigju
 • Bobi: 07/02/2021 01:54

  O Lyl shalngjituri. Dhe gruja tall rakun me ty

  Përgjigju
 • Turi: 07/02/2021 01:42

  Eh Lyl dylberi. Dhe gruja ste pjerdh fare, jo me partia e babushi

  Përgjigju
 • Iris: 07/02/2021 01:16

  Ne kete video,Basha nuk po perpiqet te krijoje kurrfare imazhi,perkundrazi duket nervoz dhe i pakenaqur.Mendoj qe i pelqen te krijoje nje imazh te kontrolluar per veten dhe bashkeshortja duhet te kishte qene me e kujdesshme.S.d.q.fotoja ku po i lexonte vajzes ishte me e mire.

  Përgjigju
 • Nderro ekip!: 07/02/2021 00:44

  Ide e mire, e ekzekutuar sh keq. Ne mos nje pale tuta, te pakten nje pale shapka. Nuk gatuan njeri me kepuc zyre! Pasnej te gjithe ata qe gatuajne e dijne mire se kur gatuan s’ka shans te te rrije siperfaqja e punes pasqyre, si te video jote. Pa fol per gotat e veres ne sfond...qe ulerasin per ‘home staging’! Linja e komunikimit me pak fjale eshte gjetje e mire, po e ke realizu keq, rregjia duhet pushu nga puna.

  Përgjigju
  • Mos pyet: 07/02/2021 02:29

   Po c’ide e mire pas 100 vjetesh person public fillon gatuan sonte me kepuce. Realizimi dakord fare me keq ska ku shkon

 • Niku: 07/02/2021 00:15

  Hajde edhe nje foto pas nje jave duke rregullu banjen, qe ta kuptojme se eshte edhe hidraulik. Pas dy javesh nje foto duke nderru pocin qe te na behet edhe elektricist... Pfff sa pa lezet i beni gjerat

  Përgjigju
 • Sufllaqja: 07/02/2021 00:03

  Po kush esht ai qe te jep vote ty mer sufllaqe

  Përgjigju
 • TTT: 06/02/2021 23:58

  O qesharak, o kokrra e kamarierit, ti fantazi ke vetem per te vjedhur o ordiner, ku di ti nga marketingu politik, ke kujton se genjen me keto video qesharake o bajge e berishajve

  Përgjigju
 • Tepelena: 06/02/2021 23:29

  Te verteten po thote, spo genjen, Gruja ben ligjin ne kte shpi.

  Përgjigju
 • vaso: 06/02/2021 23:21

  Lyl sa bejne 7 here 7, po ti je byl mor Lyl....

  Përgjigju
 • Kutia e fundit: 06/02/2021 23:15

  Mesa duket Basha duhet të bëje ndonje sakrificë sepse e ka te veshtire fitoren por edhe humbjen! Në 2021 votohet ose për të “rrezuar” Ramen pse për të rrezuar Basha ose Metën! Le të presim të shikojmë ! Por per diçka do mbesë në mendje Luli do sjellë tramvajin! Rama na sjelli balonat...

  Përgjigju
 • Mos: 06/02/2021 22:56

  Keshtu fillo e keqja Lulo tani I skuqe vezet neser do I lash breket,pasneser po nuk fitove do te perzej nga shtepia .M.c.B

  Përgjigju
 • Bledi: 06/02/2021 22:47

  Plasen sufllaqet duke komentuar. Çfare te keqe ka po gatuan pse duhet vetem ta shani .

  Përgjigju
  • @bledi: 06/02/2021 23:03

   Asgje nqs eshte duke gatuar, po ben filma 2 leksh

 • Emigrant: 06/02/2021 22:32

  Basha per tu bere nje cike kryeminister eshte gati te veshe edhe minifund

  Përgjigju
  • Beka: 07/02/2021 01:02

   Po ky ska dale pa breke si ky i Juaji , apo te vishet si femer si ky Sdromsi o Emigrant, Apo rilindjes i falet te dale pa breke dhe te vishen burrat si gra e te hane k..... Moderator publikoje po je burre

 • Fatmir Çafaj: 06/02/2021 22:27

  O lyl tyta po a je në terezi ti o lyl ? Po le nam mor bur je bo më keq se ver llapa i ndjer. Po boj çfar të dysh ti o lyl karministër ti s'bohesh kur o lyli turr.

  Përgjigju
 • Ec luli: 06/02/2021 22:15

  Neser do dali duke lare rrobat... si gjithmone pa mendje ...pupupu ke duhet te kete keshillues imazhi ky qe e ka me keq se veten

  Përgjigju
 • Ariu të qiu: 06/02/2021 22:07

  Të gënjen dhe gruaja jote o gogol, të tha nuk e hedh, dhe e hodhi...

  Përgjigju
 • Anonimi: 06/02/2021 22:06

  Janē komplet tē papərgjegjshēm .Nuk njohin e nuk respektojnē asnjē rregull.Ju duket sikur ka ardh fundi botēs dhe vetēm ata duhet ts shfrytēzojnē duke i bērē keq vetes e prindërve.Pranfaj duhet njē farə rregulli shumē mə i fortə

  Përgjigju
  • gimi: 06/02/2021 23:01

   o plak je tek seksioni i gabuar,ai eshte sondazh dhe komentet jane per artikullin me siper,×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen