‘Motra jote është paguar’...pas komenteve negative për Beatrix, vëllai i saj, Albani merr vendimin që pritej

Alban dhe Beatrix Ramosaj

TIRANË-Beatrix Ramosaj, ajo vajza e ëmbël dhe seksi në shtëpinë e Big Brother, shumë shpejt ku kthye në personazhin më të sulmuar nga publiku, kjo për shkak të lidhjes së saj me Donaldin.

Mirëpo nga këto sulme, nuk ka shpëtuar as i vëllai i saj, Albani. Një “lumë” me komentesh negative për Beatrixën i kanë vërshuar në videon ku këngëtari e uronte për hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip.

Prandaj, ai ka zgjedhur që t’i mbyllë komentet.

 

1/2
B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • gjergji: 05/12/2021 21:34

  beatrix shume here me e mire se donaldi e bora bashke lereni rehat vajzen.

  Përgjigju
 • Altin: 04/12/2021 20:01

  Vajza te tregohej e zgjuar mos te binte ne kurthin e produksionit se ata e afruan me donaldin e po ata ia nxoren bojen

  Përgjigju
 • @grupi: 04/12/2021 19:45

  Bora po te donte te mos i beje gjerat publike, te mos bente komente me varese

  Përgjigju
 • Scutari: 04/12/2021 17:32

  E linçuan vajzen per t`i bere qejfin Bores!!

  Përgjigju
  • @scutari: 04/12/2021 19:43

   Sonila qe e njohim ks kohe dhe Arbana qe ka dhe femije po nuk e hengri njeri pse la burrin. Po tani eshte regjisor burri tjeter qe e le te bejne nje sulm te pallogjik ndaj dy njerezve qe kane jeten e tyre. Dhe sabiani qe eshte baba mund te dashurohet me nje aty dhe nuk eshte fundi botes. Skandaloz sulmi i mbremshem di gjyqet publike te pleqve te lagjes

  • Grupi: 04/12/2021 19:36

   Vajzen edhe djalin. Edhe kush e beri? Sonila Silicon Meco, Arber Medioker Hajdari qe pastron parate e babsit te krye koruptuar ish prokuror dhe bashkepuntoreve te tij. Bora te shikoje hallin e saj sepse nuk perfaqeson asgje. Te pakten kjo vajza kendon.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Holanda do të lehtësojë kufizimet pavarësisht valës së re të infeksioneve