Ndodh puthja e shumëpritur mes Kiarës dhe Luizit brenda shtëpisë së 'Big Brother'/ FOTO

Ndodh puthja e shumëpritur mes Kiarës dhe Luizit brenda shtëpisë së 'Big Brother'/ FOTO

Një dasmë e impovizuar nga produksioni solli puthjen e shumë pritur me Kiarës dhe Luizit.

Dyshja ishte sot në rolin e nuses dhe dhëndrit, Kiara e veshur me fustan të bardhë dhe Luizi me kostum.

Në përfundim të ‘ceremonisë’, Kiara vendosi ta puthë Luizin, dhe kjo është shoqëruar edhe me duartrokitje nga pjesa tjetër e banorëve që u erdhi surprizë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Keshtu pra,”krisem nuk pati”: 02/02/2023 00:03

  Te rrine si m*t nashti,Olta,Kristi,Amos e Dea,qe bejne vetem thashetheme e intriga..edhe ndjenjat I ngatrrojne me lojen e tyre te cpikur..Te pakten Olta “u gezua” qe u puthen ,se tani Kiara do dale pas kesaj se ska cfar te jap,ndersa vet ajo “jep aq shume”,sa e nxiiu karakkterin e saj para publikut .. Ai analfabeti Kristi ,osht vip se s’di akoma cfar do beje ne jete. As priftin nuk bente dot,mëk mëk…snobist I peshtire,tuj e perdor Olta per shperthimet manipuluese. Krejt idi*t..!

  Përgjigju
 • eden: 01/02/2023 22:28

  bravo me trashigime momente shume te bukura .zoti ju bekofte luiz -kjara

  Përgjigju
  • Ben: 01/02/2023 23:37

   po ikni o njerez injorant shikoni hallet tuaja mos u merrni me kto idiotsira.

 • Sondazhi i ditës:

  Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët