Nga trotuari në tregun e Lëvizshëm në Bulevardin e Ri! Sot gjyshja shet e sigurt dhe e qetë produktet e saja

Gjyshja që sot shet te tregu i Lëvizshëm në Bulevardin e Ri

TIRANË- E mbani mend historinë e kësaj gjyshes? Rasti i cili u bë viral pasi pretendohej se Policia Bashkiake i kishte derdhur karrocën, por në fakt ngjarja u zhvillua ndryshe. E moshuara e kishte derdhur vetë atë.

Ajo sot e ka lënë rrugën, e ka lënë trotuarin dhe shet produktet e saja në tregun e Lëvizshëm në Bulevardin e Ri, në kushte të qeta dhe të sigurta.

Ishin efektivët e Policisë Bashkiake, së bashku me punonjës të shërbimit social në Bashkinë e Tiranës, kanë shoqëruar të moshuarën, e cila vazhdonte të shiste në trotuar, për t’i tregtuar produktet e saj në tregun e Lëvizshëm në Bulevardin e Ri.

Fotot janë bërë në Tregun e Lëvizshëm i cili është vendosur në Bulevardin e Ri në Tiranë.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Doza e tretë dhe vaksinimi i fëmijëve mbi 16 vjeç, nesër mblidhet Komiteti Ekspertëve! Ministria e Shëndetësie: Çdo vaksinë në territorin tonë e certifikuar