Një lajm i mirë për nuset e pavendosura për fustanin e bardhë

Një lajm i mirë për nuset e pavendosura për fustanin e bardhë

Foto nga modeli i fustanit të stilistes Peng

Kur bëhet fjalë për të zgjedhur veshjen tuaj të dasmës, zakonisht duhet të porosisni muaj më parë dhe çfarë nëse ndryshoni mendje?

Epo tani mundeni, pasi zgjodhët një fustan, ju mund ta ktheni dhe ta modifikoni atë.

Trish Peng nga Zelanda e Re u jep nuseve mundësinë e pritjes deri në ditën e madhe për të vendosur për pamjen përfundimtare ose ajo mund ta ndryshojë atë edhe mes ceremonisë së pritjes.

Ideja erdhi nga një bisedë me një kliente e cili ishte ngecur mes dantellës dhe një dizajni minimalist.

Mendohet të jetë veshja e parë e kthyeshme e dasmës në botë, e cila krijoi disa probleme.

Trish debutoi me koleksionin në Javën e Modës Bridal të Nju Jorkut dhe nuk është hera e parë që modelet e saj janë bërë të famshme.

 Në vitin 2016, ajo bëri një fustan rekord 25 metër të gjatë dhe në vitin 2017 bëri një fustan me lule që jetonte vetëm tre orë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Napoli tri pikë në Puglia, i shënon 'poker' Lecce-s! Ramadani 'abonohet' me kartonat (VIDEO)

Napoli tri pikë në Puglia, i shënon 'poker' Lecce-s! Ramadani 'abonohet' me kartonat (VIDEO)