Nuk ka më dyshime, Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë në një lidhje

Nuk ka më dyshime, Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë në një lidhje

Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Kim Kardashian dhe Pete Davidson kanë konfirmuar lidhjen e tyre teksa u panë të kapur për dore një ditë më parë në ditëlindjen e komedianit në Kaliforni.

Kim dhe Pete u kapën nga paparacët teksa bënin një shëtitje pranë rezidencës së Kris Jenner duke hequr çdo dyshim se marrëdhënia e tyre është më shumë se një flirt kalimtar.

Kjo foto ka shuar përfundimisht dyshimet për lidhjen e Kim me Pete Davidson, pasi kujtojmë që ata u fotografuan edhe më parë në një tren të “frikshëm”, të krijuar posaçërisht për Halloween, në California.

Pete është partneri i parë për Kim Kardashian që kur ajo u divorcua nga ish-bashkëshorti Kanye West në shkurt të këtij viti. Ndërkohë, Pete, i cili mbushi 28 vjeç të martën, ka qenë më parë i lidhur me disa vajza të famshme, duke përfshirë ish-të fejuarën e tij, Ariana Grande.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Samiti për demokraci, Osmani thirrje vendeve që nuk e njohin Kosovën: Njihni shtetësinë tonë! Do fitoni aleat të përkushtuar, jo vetëm një vend mik

Samiti për demokraci, Osmani thirrje vendeve që nuk e njohin Kosovën: Njihni shtetësinë tonë! Do fitoni aleat të përkushtuar, jo vetëm një vend mik