Nuk përmbahet Liami i Big Brother: Iu derdh kafen në tokë banorëve! I turren të revoltuar: Boll, o kafshë

Nuk përmbahet Liami i Big Brother: Iu derdh kafen në tokë banorëve! I turren të revoltuar: Boll, o kafshë

Liam Osmani

Dita e sotme në shtëpinë e Big Brother ka filluar sërish me debate dhe diskutime.

Teksa banorët kanë qenë duke konsumuar kafen e mëngjesit Liami ka ardhur tepër i revoltuar dhe ka thënë: “Turp të keni”.

Në nerva e sipër ai ka rrëzuar çdo gjë që ka gjetur në tavolinë, përfshirë edhe kafet e banorëve.

Graciano: Boll, boll me këto budallallëqe se na e shpifët.

Erjola: Boll o kafshë, o idiot, çfarë bën?

Liam: Mos flisni për mua.

Graciano: Po ik ore ik ti.

Liami: Për mua pra po flisni, keni tre orë aty. S’keni turp s’keni.

Graciano: Kush po flet për ty, kush?

Erjola: Kush po flet për ty o kafshë?

Liam: Jua kam dhënë mundësitë të gjithëve për të folur me mua.

 Graciano:Çfarë po bën more? Kështu rezistohet këtu? Unë po tregoja për gjërat e mia.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Kurti nis konferencën në Londër duke përmendur kërcënimin serborus: Armatimi i madh, tregues që Serbia do përshkallëzim

Kurti nis konferencën në Londër duke përmendur kërcënimin serborus: Armatimi i madh, tregues që Serbia do përshkallëzim