Olta nuk përmbahet, e tepron me alkoolin! Puth në buzë Dean dhe flet hapur për Luizin: Të rrijë ai me Kiarën, s’më plas se iki në Bali (VIDEO)

Olta nuk përmbahet, e tepron me alkoolin! Puth në buzë Dean dhe flet hapur për Luizin: Të rrijë ai me Kiarën, s’më plas se iki në Bali (VIDEO)

Olta Gixhari

Olta Gixhari duket se e ka tepruar me alkoolin pas spektaklit të mbrëmjes së shkuar.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë. Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: “Duhet të iki unë tani”, por vajzat e kaluan me të qeshur.

Më pas, teksa komentonin deklaratat e Luizit se do të linte shtëpinë, Olta tha se janë në një garë dhe s’ka pse bën paralajmërime të tilla.

“Le të rrijë me Kiarën tani se na çau b****. Na mërizti tani, Kiara Kiara. Tani jemi në një garë, çfarë ke që bën kështu? Okej rri se dal unë se nuk më plas fare, iki në Bali aty e s’më plas fare”, tha Olta.

 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Komision: 22/03/2023 22:13

  figura me e keqe e spektaklit eshte olta dhe kjara.

  Përgjigju
 • Piro Naum: 22/03/2023 12:39

  Menyra se si po e trajton Luizi garen mbas nominimit kokë më kokë Kiara- Olta, ka humbur shumë pikë. Del Kiara thote dal dhe unë. Ajde "koqe kandari"ajde..Po mirë mor burre i dheut ske bythë ti ta mundesh Oltën vetë?. Atehere dil sa me pare me Kiaren jashte, por ajo dote lerë me gisht në gojë, do të largohet. Ajo është femër qe peshkohet nga djem të pasur..

  Përgjigju
 • Lulja: 22/03/2023 12:22

  Po le te ik Luizi ai ne nje form edhe po kërcënon nese del Klara dal edhe une. Po dil kush te mban ty aty me dhune. Nese je frikacak dhe nuk mundesh me luajt vet nuk eshte dashte fare te hysh aty.

  Përgjigju
 • shpresa: 22/03/2023 12:00

  Asnje pike e presje nuk i heq komentit te Tea-s. Kam ne cel disa raste ku produksioni ka pislleqet e veta ne kete loje kundra Luizit

  Përgjigju
 • Xxxxxxxx: 22/03/2023 11:44

  Inat ta keni olten po bydhet qe ka olta si ka asnj femer ne shqiperi

  Përgjigju
  • Cone: 22/03/2023 19:59

   Ke te drej figur

 • Taulant: 22/03/2023 10:59

  Olta duhet ne finale, madje ta fitoje. Po doli ajo mbylle me mire programin. Boll i peshtire eshte bere Luizi. Nxirreni dhe Olten dhe le ta beje produksionin vete Luizi se regjine, moderimin po e ben prej kohesh.

  Përgjigju
 • Doriani: 22/03/2023 10:34

  Lum baba per ty.

  Përgjigju
  • Dafi: 22/03/2023 11:42

   Olta fituese se ky Luizi shume arrogant nuk e meriton fitoren , sidomos kjo Kiara na e neveriti i kan vu nje epitet miss llulla

 • Tea: 22/03/2023 10:26

  Kesaj Oltes "vertet nuk i plas",se duke qene se e ka bere pazarin me produksionin per te qene fituese,eshte e "clirume",aq me teper qe ajo e coi lojen atje ku e kerkoi ,duke pare tashme se eshte "e suksesshme"me intrigat qe thur me produksionin.Ato po ja dalin shume mire bashke ne "luften" e tyre kunder Luizit dhe duke nxjerre Kiaren tani "njerrin" dhe Luizin,pra me nje gur vrasin dy zogj.

  Përgjigju
  • ana: 23/03/2023 00:18

   E ke gabim, Luizi shantazhon dhe i kerkon fansave te vet qe te mbrojne Kiaren, perndyshe del dhe ai vullnetarisht. hahahahah, ai eshte nje mashtrues i lindur, ndersa Olta nje aktore e deshtuar. Me nje fjale mut jane te dy, por qe i duhen ketij mileti per tu ushqyer.

  • Beni: 22/03/2023 11:03

   Ju keni ik per lesh

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Kylian Mbappe 'i futet' politikës, ylli i Francës: Votoni kundër të djathtës ekstreme

Kylian Mbappe 'i futet' politikës, ylli i Francës: Votoni kundër të djathtës ekstreme