Operacioni antidrogë në Vlorë/ Zbardhen emrat e policëve të përfshirë...nga shef Komisariati te efektiv patrulle

Report Tv ka zbardhur emrat e policëve të arrestuar apo pezulluar nga puna pas operacionin antidrogë të zhvilluar ditën e sotme nga Policia e Vlorës, pas 6 muajsh hetime.

Arjan Tase shef i komisariatit Himarë, pezullim nga detyra dhe 'detyrim paraqitje'
David Fakaj, polic i patrullës së Përgjithshme, 'arrest me burg'
Artur Veshaj, shef i krimeve në Himarë, 'detyrim paraqitje'
Ilir Kadena, inspektor krimesh në Himarë, detyrim paraqitje'
Alem Llanaj, punonjës policie në Himarë, 'detyrim paraqitje'
I.J, punonjës policie i shpallur në kërkim, 'arrest me burg', në kërkim


Lajmi kryesor:

Aksion antidrogë në Vlorë, priten 41 urdhër-arreste! 27 të arrestuar, 2 në kërkim! Në pranga trafikantë, shefa e policë të Himarës! Dosja mund t'i kalojë SPAK


B.K./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gërdeci dhe privatizimi i ish-kompleksit Partizani nën hetim, a besoni se SPAK do të bëjë drejtësi?×

Lajmi i fundit

Aksident në aksin Shkodër-Hani i Hotit, plagosen rëndë dy persona

Aksident në aksin Shkodër-Hani i Hotit, plagosen rëndë dy persona