Pamje tronditëse, babai dhunon barbarisht foshnjën në Turqi se nuk duronte të qarat! Nëna e fëmijës e filmoi fshehurazi (VIDEO)

Yunus Göç, babai dhunues me foshnjën

Pamjet e publikuara në rrjet për një ngjarje në Turqi janë tronditëse. Një baba shihet teksa torturon foshnjën e tij rreth dy muajshe.

Mësohet se arsyeja e këtij veprimi të rëndë është bërë e qara e fëmijës. Autori Yunus Göç rreh barbarisht foshnjën ndërsa pamjet janë filmuar nga celulari i të ëmës së fëmijës.

Sipas raportimeve ajo e kishte lënë aparatin celular fshehurazi në banesë, ndërsa abuzimi ndaj fëmijës ka ndaluar kur nëna ka mbërritur në shtëpi.

 “Ai nuk duhet të dalë kurrë nga burgu”, ka thënë nëna e fëmijës për mediat vendase.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Pa fjale: 01/12/2021 22:58

  Vdeksh????????????

  Përgjigju
 • o zot: 01/12/2021 19:45

  o zot cfar behet keta do nxjerr ne mes te sheshit dhe do varur

  Përgjigju
 • O ZOT I MADH !: 01/12/2021 16:54

  Ore perbindesha, po imagjinoni se çfare mund ti beje te tjereve kjo ndyresira turke kur ai s'ka as meshiren me te vogel per pjellen e vet?!! E imagjinoni qe keto kafshe mongole na kane pushtuar ne (por edhe te tjeret) per 500 vjet. Kjo eshte gjeja me e tmerrshme dhe me e çmendur ne te gjithe historine e Botes. Si ka mundesi qe keto injorante te zinj te kafsheruar dhe gjysem te çmendur, moren te gjitha ato territore te Botes se Krishtere? SI? Patjeter qe do te kete qene ndonje mallkim i madh per gjera qe ne si dime, ose ka qene puna e qoftelargut, se nuk ka mundesi...

  Përgjigju
 • artan: 01/12/2021 14:44

  kafshe! Me qan shpirti kur shikoj keto pamje. Jane me te vertete kafshe dhe me te vertete qe duhet te kalbet ne burg

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

1,017 të infektuar dhe 2 viktima në 24 orët e fundit! 16 pacientë në gjendje të rëndë në spitale! 20,928 pacientë aktivë me COVID