Pas shefes së misionit të OSBE-ODIHR, ambasadori italian i shkon në zyrë Bashës

Ambasadori italian, Fabricio Buci ka zhvilluar një takim me kryedemokrati Lulzim Basha në selinë e PD-së. Ky takim ka zgjatur rreth 1 orë dhe vjen pas takimit që Basha zhvilloi me shefen e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gaçek.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet e 25 prillit, Basha takim 90 minuta me shefen e misionit të OSBE-ODIHR, pas saj i shkon në zyrë ambasadori italian


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika