Paska gjetur dashurinë! Mikela Pupa ndan me publikun të rejat nga jeta, prej muajsh bashkëjeton me partnerin e saj

Paska gjetur dashurinë! Mikela Pupa ndan me publikun të rejat nga jeta, prej muajsh bashkëjeton me partnerin e saj

Mikela Pupa

Ish-konkurrentja Big Brother VIP duket se po kalon një fazë shumë të lumtur në jetën e saj personale, kjo për faktin se së fundmi ajo ka ndarë me publikun lajmin se është në një lidhje dhe momentalisht bashkëjeton m partnerin e saj.

Ajo ka zbuluar së fundmi se ka gjetur dashurinë e saj dhe se është në një lidhje të konsoliduar.

E ftuar në Për’puthen në rolin e opinionistes Mikela deklaroi se ka tre muaj që bashkëjeton me partnerin e saj me të cilin dikur ka qenë mikeshë. Ajo tha se ai i fal qetësinë që nuk e kisha gjetur kurrë më përpara.

“Jam me dikë që është shumë i urtë, është shumë i dashur dhe më fal atë qetësinë që nuk e kisha gjetur kurrë më përpara. Po bashkëjetoj më dikë. Kemi shumë kohë që njihemi, kemi qenë shumë shokë më përpara dhe që po bashkëjetojmë kemi vetëm tre muaj.“-tha ajo

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Altin: 01/06/2023 21:17

    Ua pz tani do fle i qetë

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

‘Shqipëria, xhevahiri ballkanik’, ‘Financial Times’ përmbledh jugun dhe veriun në një artikull! Natyra, traditat dhe kultura ‘magnet’ për turistët

‘Shqipëria, xhevahiri ballkanik’, ‘Financial Times’ përmbledh jugun dhe veriun në një artikull! Natyra, traditat dhe kultura ‘magnet’ për turistët