PD dhe LSI kërkojnë pavlefshmërinë për rezultatin e zgjedhjeve në Berat, KAS shtyn vendimin për nesër

KAS ka shtyrë për nesër dhënien e vendimit për kërkesën ankimore të PD dhe LSI për rezultatin në qarkun e Beratit.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet, KAS shqyrton ankimin e PD dhe LSI për rezultatin e Beratit, vendimi shtyhet për nesër! Salianji: Kemi bërë hetim, kërkesa s'ka argument ligjor


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Belgjika nuk di të tolerojë! Danimarka kualifikohet në frymën e fundit, shkatërron Rusinë! Në 1/8 edhe Zvicra