PD gafë me takimin e Bashës! Kreu i PD lëviz buzët, por zëri është i një gruaje! Fuga: Normal se s'i zihet besë Lulit

PD gafë me takimin e Bashës! Kreu i PD lëviz buzët, por zëri është i një gruaje! Fuga: Normal se s'i zihet besë Lulit

Endri Fuga dhe Lulzim Basha

TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë një bashkëbisedimi me mësues, për situatën e pandemisë së COVID-19, e prezantoi si takim “live” në TV, por që në fakt u zbulua se ishte i montuar.

Gjatë kohës kur Basha po transmetonte videon e montuar si bashkëbisedim live, fjala e mësueses Enkeleda Skënderi gabimisht mbulon një pjesë të fjalimit të kryetarit të PD.

Ajo çfarë publiku pa “live” ishte fytyra e Bashës duke diskutuar, por “e dubluar” me zërin e mësueses në sfond.

Lidhur me këtë ka pasur një reagim nga Drejtori i Komunikimit të Këshillit të Ministrave Endri Fuga nëpërmjet rrjeteve sociale ai shkruan :

"Normal se nuk i zihet besë live me Lulin me gjithë ato gafa që bën. Gafa Luli, gafa stafi "

E.M./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Mesuse Lulzimja ne interviste .: 13/11/2020 11:37

  Pune Babalesh , s’mesoi qe s’mesoi nga Salianji , si behen videot !

  Përgjigju
 • Populli: 12/11/2020 19:06

  Moj qelbësirë nuk të kuptuam asnjë gjë çfarë the.Mungesat do merren për të parë ecurinë e virusit.Aq idiote je, sa që dhe Kryetari i partisë sate kur flisje ti vazhdonte të fliste dhe ai pasi kishte montuar gabim diskutimet.

  Përgjigju
 • Visi: 12/11/2020 17:33

  ÇA TE KUPTOSH TI MOJ RRUSPIE QE TE PERDOR LULI MISH PER TOP

  Përgjigju
  • Eri: 12/11/2020 20:38

   U ankuan se bejne ore me shume nga c'duhet.U ankuan qe nuk kane menyren per mesime online.Nje mesues e ka pasion kete profesion dhe duhet ta gjejne menyren me te mire te mundshme qe kete stres,panik dhe cdo shqetesim nuk duhet ta shprehin tek femijet.Ka shume probleme me shume shtete me mesimet online sic eshte Franca,Greqia etj.Por duhet ta marrin me pak sportivitet dhe kreativitet.

  • Tirona: 12/11/2020 18:24

   Kjo me naivitetin e saj ka firmosur me doren e vet largimin e pune se ka shkelur statusin e mesuesit . Mesuesit jane te depolitizuar, Ministria arsimit duhet te mari masa ekstreme duke i larguar nga puna te gjithe ata mesuese qe shqetesimet e tyre i ngrejne tek partite politike

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Tatimi për profesionet e lira, ‘Kushtetuesja’ jep sot vendimin final

Tatimi për profesionet e lira, ‘Kushtetuesja’ jep sot vendimin final