Përfshihet nga flakët një hotel luksoz në Turqi, nuk ka të lënduar

Përfshihet nga flakët një hotel luksoz në Turqi, nuk ka të lënduar

Pamje nga Vendngjarja

Mëngjesin e sotëm, një hotel luksoz në Vospor, Turqi është përfshirë nga flakët e një zjarri masiv, por nuk raportohet për viktima ose të lënduar.

Zjarri shpërtheu në katin e katërt të hotelit Ciragan Palace, ku një shtëllungë tymi doli në sipërfaqe dhe se turistët dhe punonjësit janë evakuuar, raportojnë mediat e huaja.

Ambulancat kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, por shkaqet e zjarrit nuk dihen edne.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

I ‘forti i Myslym Shyrit’, kush është Gjergj Cukali, vrasës i ish-policit dhe subjekt i OFL? Sot nën hetim për ‘spiunim të policisë dhe rivalëve’

I ‘forti i Myslym Shyrit’, kush është Gjergj Cukali, vrasës i ish-policit dhe subjekt i OFL? Sot nën hetim për ‘spiunim të policisë dhe rivalëve’