Përfundon takimi i Bashës me shefen e misionit të OSBE-ODIHR

Përfundon takimi i kryedemokratit Lulzim Basha me shefen e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek. Në përfundim të takimi, Gacek ka zgjedhur që të mos flasë për mediat.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet e 25 prillit, Basha takim 90 minuta me shefen e misionit të OSBE-ODIHR, pas saj i shkon në zyrë ambasadori italian


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika