HISTORITË/ Pikturat e 30 vjeçares që humbi jetën me nënën dhe vajzën nën rrënojat në Durrës, të paprekura nga tërmeti

1574934430_pikturat.jpg

Pasi është nxjerrë nga rrënoja e pallatit 6 katësh tek kryqi i kuq në Durrës trupi i Roza Meçes, janë ndërprerë kërkimet në këtë pikë të qytetit bregdetar. Përtej rrënojave janë zhvendosur edhe pikturat e vajzës së Rozës, Diena Karanxha e cila bashkë me të bijën Esiela Karanxha, humbën jetën nga tërmeti. Tashmë skuadrat speciale janë larguar dhe nën rrënoja nuk ka asnjë jetë.

Foto pranë ndërtesës 6-katëshe të shembur në Durrës


Lajmi kryesor:

TRAGJEDI/ 50 viktima nga tërmeti! Forcat e kërkim-shpëtimit tre ditë operacione nën rrënoja (VIDEO)


/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Gumenicë të Vlorës, Nënkolonel Muka për Report TV: S'ka banesa të djegura në këtë fshat, banorët u evakuuan të gjithë! Era në disfavorin tonë, shpresojmë të mos riaktivizohet vatra