Poezia e trishtë “Thesari im” e Bolder, si thirrje për të vizituar dhomat e shpirtit (VIDEO)

Aktori i ri Kristian Koroveshi gjatë këtyre ditëve të vetizolimit nuk ka hequr dorë për të qenë pranë publikut. Përmes poezive që kanë lënë gjurmë në letërsinë shqiptare edhe të huaj, ai sjell kësaj here “Thesari im” të Sharl Bolder.


Lajmi kryesor:

“Kur perëndon dielli” dhe “Zonja Lu”, artistët shqiptarë interpretojnë këngë e poezi nga karantina


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet sjellin bilanc 'lufte' këtë fillimvit, a duhet të konsiderohen si vrasje rrugore?×

Lajmi i fundit

John

Pas Dhomës së Deputetëve, qeveria Conte merr votëbesimin edhe në Senat