Prefektura Shkodër: Dy raste me koronavirus në Pukë, izolohen 7 mjekë dhe infermierë

Prefektura e Shkodrës njofton se në Pukë janë shënuar dy raste të prekur me koronavirus. Pas analizave, dy personat kanë rezultuar pozitiv, ndërsa 7 mjekë dhe infermierë në Pukë janë vetëkarantinuar, pasi dyshohet se mund të jenë prekur nga covid 19.


Lajmi kryesor:

6 viktima me COVID-19/ 174 të infektuar...4 fëmijë! Dy rastet e para në Tropojë (Tirana 102 të prekur)


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?



×

Lajmi i fundit

John

Tritol në hotelin e Ervin Matës pranë QSUT-së në Tiranë, nuk ka të lënduar