Prekje dhe ledhatime midis Keisit dhe Lorencit, reagon familja e Kristit: Kësaj i ka dalë boja

Prekje dhe ledhatime midis Keisit dhe Lorencit, reagon familja e Kristit: Kësaj i ka dalë boja

Në media flitet se Lorenc Hasrama dhe Keisi Medini kanë qenë në një marrëdhënie më parë, ndërsa që prej futjes së këngëtarit në Big Brother u vu re një distancim i Keisit nga Kristi.

Madje, një ditë më parë u publikua një moment kur Keisi i përkëdhel kokën Lorencit, ndërsa i pranishëm është edhe Kristi. Për këtë moment kanë reaguar edhe familjarët e Kristit, përmes instagramit zyrtar të Krisit. Duke qenë se Kristi është brenda Big Brotherm instagrami i tij menaxhohet nga familjarët.

Ata kanë postuar një video të edituar nga fansat, kur Keisi i përkëdhel kokën Lorencit dhe shkruhet: “Mirë që asaj i doli boja, po ky çfarë burri është që nuk i thotë Kristit të vërtetën”.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Edi 25252: 21/03/2023 16:19

    Çfar pune ka kristi me goca !

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Luiz Ejlli kthehet në muzikë, sjell këngën e radhës të dashurisë! Sërish dedikim për Kiara Titon?

VIDEO/ Luiz Ejlli kthehet në muzikë, sjell këngën e radhës të dashurisë! Sërish dedikim për Kiara Titon?