VIDEO/ Në prani të Kristit, Keisi i përkëdhel kokën Lorenc Hasramës

VIDEO/ Në prani të Kristit, Keisi i përkëdhel kokën Lorenc Hasramës

Nga momenti i futjes së Lorenc Hasramës në shtëpinë e Big Brother është vënë re një distancim i Keisit me Kristin. Kjo e fundit ka thënë madje edhe se nuk ka rënë në dashuri me Kristin, por thjesht i i shin ‘errësuar sytë’.

Sëfundmi një video është publikuar, teksa brenda shtëpisë së Big Brother, Keisi i përkëdhel kokën Lorenc Hasramës. Aty pranë shihet edhe Kristi.

Në media është përfolur se Keisi dhe Lorenc Hasrama kanë pasur një lidhje më parë, e që supozohet futja e tij në shtëpi ka bërë që Keisi të distancohet nga Kristi. Por babai i Keisit, Sabiani ka mohuar që vajza e tij të kishte lidhje me Lorencin.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • kejsi kur.: 21/03/2023 13:07

  Kishte hy me bo si e ndershme por rezultoi sport i veshtire.

  Përgjigju
 • ani: 20/03/2023 14:11

  kokrre k kjo kesjsi ze nje le nje

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Meta tregon pse u nda me Monika Kryemadhin: Marrëdhëniet tona u krisën pas djegies së mandateve! Ndjesë fëmijëve e prindëve të mi

Meta tregon pse u nda me Monika Kryemadhin: Marrëdhëniet tona u krisën pas djegies së mandateve! Ndjesë fëmijëve e prindëve të mi