Protestuesit tentojnë të çajnë kordonin e policisë te parlamenti (FOTO)

Protestuesit tentojnë të çajnë kordonin e policisë te parlamenti (FOTO)

Lajmi kryesor:

Opozita 3 orë protestë! Tension me policinë tek Kuvendi dhe sulm me bojë Ministrisë së Brendshme (VIDEO)


Ora 10:48
Protestuesit tentojnë të çajnë kordonin e policisë te parlamenti
b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi