'Provoi botërisht se ishte pa patentë në timon' Braçe: Basha më bëri një super dhuratë, pranoi që është kokrra e mashtruesit!

'Provoi botërisht se ishte pa patentë në timon' Braçe: Basha më bëri një super dhuratë, pranoi që është kokrra e mashtruesit!

Basha me bashkëshorten në makinë dhe Erion Braçe

Lulzim Basha ditën e djeshme është paraqitur për të rinovuar patentën e skaduar prej vitesh. Lajmi është dhënë nga Zv.kryeministri Erion Braçe i cili me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shkruar se me këtë veprim Basha e tregoi që është një mashtrues, pasi e provoi se ka qenë pa patentë në drejtimin e makinës. Zv.kryeministri i referohet fotos së publikuar nga bashkëshortja e Bashës, ku kryedemokrati shihej duke i dhënë makinës gjatë një dite të dielë. Një ditë më pas Braçe akuzoi Bashën se i kishte skaduar patenta dhe nuk i lejohej të drejtonte makinën.

“Lulzim Basha më beri një super dhuratë sot; provoi edhe një herë që unë them të vërtetën dhe ai është kokrra e mashtruesit.

Sot paradite, Lylzim Basha u paraqit vetë, personalisht për të rinovuar patentën e skaduar prej vitesh. Pranoi e provoi botërisht se ka qenë pa patentë në timon ditën kur gjithsecili e pa të ngiste makinën.

Mashtrues e i pa karakter siç është, asokohe i iku përgjegjësisë ligjore; tani është e provuar edhe një herë paligjshmëria e tij!

Ndërkohë, në këtë video është fill pas rinovimit të patentës duke fjetur gjumë. Gjumë përherë e në  çdo rast”, shkruan Braçe, teksa poston edhe videon e mbrëmshme që u bë virale në rrjetet sociale ku duke z. Basha duke fjetur në makinën e tij.

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 04/04/2021 02:18

  Ndoshta Basha po rifreskonte praktiken,perpara testit te licenses,kur u filmua nga bashkshortja.Nese ishte kjo arsyeja e vertete e te qenit ne timon,nuk e shoh as si dicka te keqe,as si dicka qe ia vlen te humbase kohen me komente z.Brace.

  Përgjigju
 • Albi: 03/04/2021 10:03

  Meruni me patentën e Bashës ju, Rama me nji fodullëk i prish pallatin dhe nga xhepat tanë i paguan 15 milion euro. Me nji fodullëk tjetër, mbyll agon channel dhe ikën 110 milion euro të tjera nga xhepat tanë. Ju meruni ka api ska patentë Basha..

  Përgjigju
 • O Brace: 03/04/2021 09:09

  Eshte edhe kokrra e legenit dhe nje topmut i madh.

  Përgjigju
 • Mondi: 03/04/2021 08:51

  Mos ka ndonjë patentë belge në xhep Basha?Meqë është me dy nënshtetësi? Pyes për një shok.

  Përgjigju
  • Kakrruk: 03/04/2021 12:46

   O shoku, është holandez gjumashi pa patentë jo belg, ka ndryshim të madh.

 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi