‘Pse më sheh’, zbulohet arsyeja e sherrit mes të rinjve në Bilisht, autori e qëlloi 23-vjeçarin me kaçavidë në qafë

Foto ilustruese

Report Tv ka mësuar se autori dhe 23-vjeçari i plagosur në Bilisht, janë konfliktuar verbalisht me njërin-tjetrin duke thënë: Pse më shikon?!

Më pas ata kanë zbritur nga makinat përkatëse dhe janë zënë me grushte. Në këtë moment, autori Gevi Osmanllari, ka marrë një kaçavidë e cila ndodhej në makinën e tij dhe e ka qëlluar 23-vjeçarin disa herë në qafë.

Mësohet se edhe autori ka marrë dëmtime fizike, dhe pasi ka marrë ndihmën mjekësore, ndodhet në Komisariatin e Devollit.


Lajmi kryesor:

Konflikt mes dy të rinjve në Bilisht, plagoset me kaçavidë 23-vjeçari, në gjendje të rëndë për jetën


  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Dibra zbardhet nga dëbora, trashësia në zonat malorë arrin deri në 20 cm