Qetsori flet për Adelën: Ndjesë pastë! Po mos të ishte lidhur me Bjordin, do e fitonte ajo Big Brother-in

Qetsori flet për Adelën: Ndjesë pastë! Po mos të ishte lidhur me Bjordin, do e fitonte ajo Big Brother-in

Adela

Qetsor Ferrunaj, ish-fituesi i Big Brother 2 ka folur për kohën kur ai ka qenë konkurrent në këtë format. Ai ka deklaruar se nëse Adela nuk do të ishte lidhur me Bjordin, ajo do të ishte shpallur fituese e atij edicioni.

Sipas tij, lidhja e eklipsoi Adelën dhe deklaroi se ajo ishte vajzë shumë e fortë.

“Po të mos ishte lidhur me Bjordin, ajo ma merrte. Bjordi e eklipsoi, e mbajti në intimitet, e ngatërroi, e bëri emocioni. Plus që Bjordi ishte natyrë e ëmbël, nuk e linte atë që të kapte… Ndjesë pastë, por ajo ishte shumë vajzë e fortë. Fati i saj”, shprehet Qetsori teksa po bisedonte me disa prej banorëve..

Kujtojmë që Adela e ndjerë u nda nga jeta në vitin 2017 si pasojë e një ataku kardiak në moshën 31-vjeçare.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Helmohet politikania e opoziës ruse, testet treguan substancën kancerogjene që konsumoi disa muaj më parë

Helmohet politikania e opoziës ruse, testet treguan substancën kancerogjene që konsumoi disa muaj më parë