Qetsori i ashpër me Oltën: E ka zemrën pis brenda dhe jashtë! Brenda shtëpisë kanë hyrë ‘2 shtatat’

Qetsori i ashpër me Oltën: E ka zemrën pis brenda dhe jashtë! Brenda shtëpisë kanë hyrë ‘2 shtatat’

Qetsor Ferunaj dhe Olta Gixhari

Qetsori i cili u duk se po krijonte marrëdhënie të mira me Oltën dhe e mbështeste lojën e saj në Big Brother, ka treguar se nuk është kështu.

Në një bisedë me Kristin, ku ky i fundit i tha se mund të krijojë debate me Oltën, Qetsori tha se ajo e ka zemrën pis si brenda, si jashtë shtëpisë.

Më pas nuk kurseu ‘lavdet’ për veten dhe Antonetën duke thënë se në lojë kanë hyrë “2 shtatat”. Sipas Qetsorit, Olta dhe Luizi nuk e kanë të gjatë qëndrimin në shtëpi.

Por Kristi i sugjeroi të mos luajë me ta, por të krijojë marrëdhënie të mira me banorët e tjerë që të zgjasë qëndrimin në shtëpi.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Wuqi: 20/03/2023 18:48

    O Qecor na turprove, me mir të keshmë dërguar Zagoll Kabellon në vend tënd

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin