Romeo Veshaj i shprehu pëlqimin Beniadës para gjithë shqiptarëve, vajza e Niko Peleshit fotografohet në spital

Romeo Veshaj i shprehu pëlqimin Beniadës para gjithë shqiptarëve, vajza e Niko Peleshit fotografohet në spital

Beniada Nishani, Romeo Vesha dhe Aleksia Peleshi

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, është fotografuar e shtruar në spital. Ka qenë vetë Aleksia, e cila ka publikuar një foto në Instastory, ku tregon se është në gjendje jo fort të mirë shëndetësore.

Këto momente të vështira vijnë pikërisht një natë pasi ish-i dashuri i saj, Romeo Veshaj i shprehu hapur pëlqimin modeles Beniada, mbrëmjen e kaluar në BBV.

Ndërkohë para disa ditësh Romeo është përfolur se është në një lidhje dashurie me vajzën e ministrit të mbrojtjes, Niko Peleshi.

Duke folur për “Glamour Zone”, Aleksia Peleshi, tregoi për ndjenjat e saj ndaj Romeos dhe ngjashmërinë që ka ai me të atin e saj. 

Foto e publikuar nga Aleksia Peleshi
 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ariu: 09/12/2021 00:07

  lufta per p vazhdon..

  Përgjigju
  • Ariu: 09/12/2021 10:26

   Tani lufta per 4 P behet P.. th, para, pushtet, parti

  • Tani: 09/12/2021 06:39

   Ariu qenka lufte e ashper

 • Berti: 08/12/2021 23:03

  Please stop make stupid people famous!!!

  Përgjigju
  • Mauritius island: 09/12/2021 03:48

   Exactly

 • Sondazhi i ditës:

  Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit