Ronela festoi ditëlindjen, por urimi i Young Zerkas mori te gjithë vëmendjen (Foto)

Dy këngëtarët Ronela Hajati dhe Young Zerka

Këngëtarja shqiptare ka festuar sot ditëlindjen e saj. Ronela Hajati ,mbushi plot 29-vjeçe dhe mbrëmjen e kaluar u pa duke festuar me një grup shoqërie. Teksa mungonte reperi Young Zerka, menduam se diçka nuk shkon te mes tyre.

Por urimi i shumëpritur ka ardhur në rrjetet sociale. Këngëtari i ka dedikuar një status mjaft të ëmbël në Instagram partneres së tij, ku i uron gjithë të mirat e botës, pasi sipas tij i meriton.

Foto e publikuar nga Young Zerka 

“Gëzuar ditëlindjen partnerja ime në krim! Të uroj më të mirat vajzë dhe në rrugën tënde ka shumë gjëra të bukura që të presin sepse i meriton. Qëndro gjithmonë e qeshur, argëtuese dhe productive. Në këtë foto shkëlqejmë si yje,”- shkruan Zerka krahas një fotoje ku dyshja shihen së bashku.

 

 

  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento

Komente

  • Anton: 03/09/2018 03:03

    Ky zezka eshte amerikan, qe uron ne fenglish?

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Gazetari i familjes Berisha sulmon Bashën për dosjen 'Toyota Yaris': Ke 8 thirrje nga prokuroria belge, pse nuk shkon të dëshmosh? Je gjobëvënës