'Sa e madhe është Shqipëria'/ Grupi suedez sjell këngën 'Xhamandani Vija- Vija' në stilin rock...mijëra shikime në pak orë (VIDEO)

Grupi suedez hard rock 'MadMan's Choice'

TIRANË- Grupi suedez hard rock "MadMan's Choice" ka risjellë në mënyrën më të bukur këngën 'Xhamandani Vija-Vija'.

Kjo këngë është shoqëruar edhe me një klip që vjen në stilin rock. Videoja është hedhur në youtube më 27 nëntor, një ditë para festave të 28-29 nëntorit, si një dhuratë për shqiptarët.

Videoja ka marrë plot 50,211 shikime dhe ka marrë shumë komente pozitive.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet sjellin bilanc 'lufte' këtë fillimvit, a duhet të konsiderohen si vrasje rrugore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Orët e fundit në Shtëpinë e Bardhë, Donald Trump fal 70 të dënuar, mes tyre ish-këshilltari Steve Bannon