Sa shumë... Beatrix Ramosaj shkëlqeu në 'Prime' me kostumin xhins, por e dini se sa ka kushtuar veshja e saj?

Sa shumë... Beatrix Ramosaj shkëlqeu në 'Prime' me kostumin xhins, por e dini se sa ka kushtuar veshja e saj?

TIRANË- Të gjithë panë në 'Prime' një Beatrix shumë të bukur, të kuruar deri në detaje. E veshur më një kostum xhins, ajo shkëlqeu në Big Brother dhe mbi të gjitha ishte shumë seksi. Mirëpo, nëse jeni kurioz ta dini, veshja e Trixës ishte e markës “Burberry” dhe kap një shifër marramendëse.

Faqja “Albania Street Style” ka zbuluar se vetëm korseti ka kushtuar 1.258 dollarë.

Ndërkohë xhinset kanë kapur vlerën e 885 dollarë. Në total këngëtarja ka shpenzuar 2.143 dollarë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq