Sara dhe DJ PM nisin pushimet e para së bashku! Ku është destinacioni?

Sarah Berisha dhe Dj PM

Sarah Berisha dhe Dj PM

Një nga çiftet më të dashura dhe të përfolura nga publiku në shtëpinë më të famshme ‘Big Brother VIP’ janë padyshim Sara Berisha dhe DJ PM.

Djaloshi nga Kosova doli më herët nga shtëpia dhe tani së fundmi i është bashkuar edhe blogeria nga Shqipëria pas daljes nga shtëpia ku po garonte për çmimin e madh.

Ndërkohë ditën e sotme ata kanë treguar se kanë nisur pushimet e para si çift. Përmes disa postimeve në Instastory, Sarah tregoi se kanë zgjedhur Bogën, një destinacion fantastik, sidomos gjatë stinës së dimrit.

Në një nga videot e postuara ajo shihet me PM në makinë teksa po ashtu një ndalesë e kanë bërë edhe në Prishtinë. 

1/3
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

‘Ura që do lidh plazhin e Semanit me Darzezën gati për 4 muaj’, Rama shkëmben batuta me kryeplakun ‘pasionant’ të zonës