Sherr me Ermal Mamaqin, bjondia sexy braktis në mes të sezonit emisionin

Velina bukuroshe e "Xing" me Ermalin në TV Klan nuk do të jetë më pjesë e këtij show televiziv. Lajmin e sigurt e ka dhënë vetë  portali që mban emrin e emisionit ku ajo ishte pjesë.

Zërat e bërë publikë në portale tashmë janë të konfirmuar. Kejvina e ka braktisur emisionin në mes të sezonit si pasojë e një konflikti me moderatorin Ermal Mamaqi. “Shkak është bërë fakti që ajo nuk ka marrë vëmendjen dhe dedikimin e duhur nga Ermal Mamaqi”, thuhet të jetë arsyeja që e ka shtyrë bionden sexy të braktisë emisionin në mes të sezonit. 

A.P./Shqiptarja.com
Komento