Shkëmbim sulmesh mes Hezbollahut dhe Izraelit: Tre persona të vrarë

Shkëmbim sulmesh mes Hezbollahut dhe Izraelit: Tre persona të vrarë

1701463031_AMWZEWO4BBKFLLTAABCLOA7S7E.jpg

Mediet libaneze raportojnë se tre persona janë vrarë gjatë sulmeve të Izraelit në jug të Libanit. Sipas ushtrisë izraelite sulmo erdhi në përgjigje të Hezbollahut që sipas tyre sulmuar drejt kufirit me Izraelin.


Lajmi kryesor:

Lufta/ Përfundon armëpushimi 7-ditor, rinisin luftimet Izrael-Hamas! Shëndetësia palestineze: Mbi 100 të vrarë nga sulmet në Gaza


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

Zjarr në baraket e romëve në zonën e ish-qytetit të Nxënësve në Tiranë

Zjarr në baraket e romëve në zonën e ish-qytetit të Nxënësve në Tiranë