Shqiptari përfundoi në spital pas sherrit me tifozët holandezë! Ja VIDEO e sherrit

 

Këto janë pamjet e sherrit të ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një shqiptar mbeti i lënduar dhe përfundoi në spital pas përplasjes me tifozët holandezë.

Një 45-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë në kokë dhe është dërguar në spital, brenda zonës së tifozëve ku ndodhej grupi i ultras holandez. I plagosuri ndodhet në spital por nuk rrezikon jetën.


Lajmi kryesor:

Tifozët e Feyenoord sherr me shqiptarët, plagoset 45-vjeçari! Pronari i lokalit: I provokoi duke thirrur ‘Roma’, u godit me karrige nga shoku i tij gabimisht! Shoqërohen 8 holandezët (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Thirrjet për kursimin e energjisë elektrike, mendoni se zbusin pasojat e krizës energjetike?×

Lajmi i fundit

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)