Shtëpisë së ‘Big Brother’ i bashkohet një sërfist, cila prej vajzave do arrijë t’i vjedhë zemrën?

Një banor i ri bëhët pjesë e shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’. Ai është Klaudio Nika dhe jeton në shtetin Italian.

Klaudio është sërfist profesionist në Itali dhe tregon se pasioni i tij më i madh është gatimi.

Hyrja e tij në ‘BBV’ lidhet pikërisht me faktin se atij ‘’nuk i pëlqejnë gjërat e lehta’’.

Gjithashtu Klaudio tregon se kjo eksperiencë është një mundësi e mirë për tu lidhur me shtetin e origjinës së tij, Shqipërinë. Pamja e tij nuk ka kaluar pa u vënë re, duke sjellë si rezultat edhe një ”luftë” mes vajzash për vëmendjen e tij.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Vendimi për përjashtimin nga grupi, Bylykbashi: Nuk na heq dot askush! Noka: Ju duhet shoqata e bravave