Shtyhet vendimi! Lokalet, restorantet dhe fast-food-et vijojnë mbylljen pa afat

Vendimi i marrë në 13 mars për mbylljen e bareve dhe restoranteve në të gjithë vendin, përfshirë palestrat, fast-food-et, aktivitetet kulturore dhe ndalimi i grumbullimeve masive të njerëzve do të vijojë pa afat deri në përfundim të fatkeqësisë nga koronavirusi.


Lajmi kryesor:

Të gjitha masat kufizuese për COVID-19 shtyhen PA AFAT përtej 3 prillit! Nga shkolla, lokalet, tubimet, operacionet në publik e privat (URDHRAT)


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?×

Lajmi i fundit

John

Oerd Bylykbashi: Kufizimi i lirisë së lëvizjes së shqiptarëve antikushtetuese, rimerrni të drejtat tuaja