Si kamuflohej në Kosovë baroni i drogës Gëzim Çela, përdorte një emër tjetër

Si kamuflohej në Kosovë baroni i drogës Gëzim Çela, përdorte një emër tjetër

 1702062333_finalprojekt.01072409.Still101.jpg

Baroni i drogës Gëzim Çela i arrestuar në Kosovë kishte gjetur disa metoda për të mos rënë në sy të autoriteteve policore. Krahas ndryshimeve që ka pasur në pamje ai nuk përdorte as emrin e tij. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ai përdorte emrin Bekim Bajraktari.


Lajmi kryesor:

Koka e trafikut të kokainës e heroinës në Evropë, arrestohet në Kosovë Gëzim Çela! Report TV siguron foton, i transformuar ndër vite


B.K/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

I shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje droge, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë (EMRI)

I shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje droge, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë (EMRI)