Snacks për plazh/ Ide të zgjuara për të qëndruar të ngopur gjatë gjithë ditës!

Snacks për plazh/ Ide të zgjuara për të qëndruar të ngopur gjatë gjithë ditës!

Foto ilustruese

Në udhëtimet tona në plazhe nuk kemi nevojë vetëm për krem ​​kundër diellit dhe një peshqir, veçanërisht nëse kemi fëmijë, të cilët luajnë në det dhe u hapet oreksin e për pasojë kanë nevojë për ushqim shtesë.

Pra, në çantat e plazhit duhen edhe disa Snacks, të cilat përveç frutave duhet t’i mbushim edhe me ushqime që mund të hahen pa preparate të veçanta dhe pa pasur nevojë pa enë kuzhine.

Pite dhe byrekë

Sanduiçët

Cupcake të ëmbla dhe të shijshme

Tost

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike ish-bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Balla takim me zyrtarin grek: Me rëndësi që të thellojmë akoma më shumë bashkëpunimin ekonomik mes dy vendeve

Balla takim me zyrtarin grek: Me rëndësi që të thellojmë akoma më shumë bashkëpunimin ekonomik mes dy vendeve